Resif

Yılların arkadaşlığını, dostluğunu sığdıramadık sohbet muhabbete, ilerlemeli dedik bu muhabbet en derine. Maviye her tonda eşlik etmek için Resif Dalış Merkezini kurduk. Derinler güzel ama yetmez, zirve lazım bize, tırmanmalıyız dedik en yükseğe. Beyazın her zerresinin tadını çıkarmak için Resif kayak snowboardu kurduk. Derinlerde olmak da güzel, zirve olmak da. Ama yetmez keşfedecek ne çok şey var, güneşin doğuşu, yıldızların ışığı, gecenin sessizliği, ateşin harı eşlik etmeli dedik muhabbetimize. Yeşilin, toprağın kokusunu içimize çekmek için Resif doğa sporlarını kurduk. 

Bunları yaparken hep büyüdük, hep çoğaldık. Engelli dalış merkezimizi kurduk, bir sürü insanın su altıyla tanışmasına rehberlik ettik, kelimelerin anlatamayacağı nice ana şahit olduk… 

Cankurtaran eğitim merkezimizi kurduk, günden güne artan eğitim sayımızla sayısız insanla bilgilerimizi paylaştık, bildiğimizce yol gösterdik, hayatlarına dokunduk.

Madem bunca yıl var, bu yıllara yollar da tanık olsun diye Resif World Travel Seyahat Acentemizi kurduk.

Gördüğünüz üzere kurduk, büyüdük, genişledik, çoğaldık… Yani biz resif diye yazarız “su altındaki mercan, kaya oluşumları” diye tanımlarız, aile diye okuruz! Siz de bu ailenin bir parçası olmak isterseniz “resifli günler dileriz!” :)

Kurmalara doyamadık. Yeterince aktivitemiz yokmuş gibi üstüne bir de Resif Club adı altında sosyal kulübümüzü kurduk. Resif Club aktiviteleri ise sadece kulüp üyelerine özel…