İletişim Bilgilerimiz

Hürriyet Caddesi 143/A Çankaya/ANKARA

0553 749 12 24

info@resif.net

Kompresör

Nardi Compressori firması sıkıştırılmış gaz kullanan tüm sektörler için yenilikçi çözümler üretir. Bu sektörlerin arasında otomotiv, havacılık, medikal, spor, tarım, hobi sektörü, inşaat ve endüstriyel sektörler bulunmaktadır.

Nardi Compressori sürekli gelişim demektir. Daha fazla yenilikçilik, daha fazla kalite, daha fazla güvenlik ve daha fazla müşteri memnuniyeti için her gün çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Üretim prosesimizin her aşamasını şirket içinde yapan bir İtalyan firmasıyız. Bu sebeple %100 İtalyan malı kompresörlerimizi hızlı bir şekilde üretip pazara sunarken kendi bilgilerimizi de sürekli güncelleyebiliyor ve pazarımıza öncülük ediyoruz. Hemen hemen her gün yeni teknikler geliştirip, müşterilerimizle birlikte çalışarak kaliteden ödün vermeden ürünlerimizin verimli bir şekilde kullanılmasını sağlıyoruz.

Her gün müşterilerimize en iyi ürünleri sunmak için çalışırken, pazar ihtiyaçlarını önceden tahmin ederek sektörün teknolojik gelişimine öncülük ediyoruz. Yeni ürünler sunarak, mevcut ürünlere geliştirmeler yaparak ve özel talepleri de tasarımlarımıza entegre ederek sürekli bir gelişim içerisindeyiz.

Üretim gruplarımız aşağıdaki gibidir
•       Soluma havası ve dalış kompresörleri
•       Metan ve biometan kompresörleri
•       Dişçilik / Medikal / CAD-CAM Kompresörleri
•       Paintball ve PCP kompresörleri
•       Yağsız kompresörler
•       Endüstri için kompresör ve boosterlar

Üretim gruplarımızla dalış, arama kurtarma, yangınla mücadele gibi sektörlerde dünyanın çeşitli ülkelerinin devlet kuruluşları ile işbirliği halindeyiz.

Ürünlerimizin Detaylı Kataloğuna Buradan Ulaşabilirsiniz.

 

TÜRKİYE TEK YETKİLİ DİSTRİBÜTÖRÜ

MTM Makine Ticaret Mümessillik Müşavirlik Petrol Lojistik Limited Şirketi

Atatürk Bulvarı 199-A/42 Kavaklıdere/ANKARA

+90 312 467 88 89

mtm@mtmmakina.com.tr

 

YETKİLİ SATIŞ VE SERVİS BAYİSİ

RESİF Dalgıçlık ve İlkyardım Eğitim Merkezi Limited Şirketi

Hürriyet Caddesi 143/A Çankaya/ANKARA

+90 312 473 33 13

info@resif.net